• Vysledky krvi 1.trimester

    , Autor: tinka-017

    Dobry den p.doktor,vysledky krvi v prvom trimestri mi vysli fbhcg-115,2 ng/ml,norma je vraj od 15 do 72..mohli by ste mi prosim ozrejmit tento udaj?sestricka mi k tomu nevedela nic povedat,len.ze ten udaj nie je velmi smerodajny,ja sa vsak teraz bojim o babatko,aby nemalo nejaku vrodenu chybu.

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne ostatné hodnoty z výsledkov vyšetrení, ani bližšie informácie, či ste po IVF, či bol predtým cyklus nepravidelný, ... neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach sa osobne informovať o vyšetrujúceho lekára.