• Aminocenteza

    , Autor: Sisa483

    Dobry den chcem sa spitat.Bola som dva dni dozadu na aminocenteze.Zakrok prebehol v poriadku.Ale od vtedy som mala kazdy den na vlozke taku slabu spinku/krv.Bolo to strasne slabo vidno ale uplne slabo.Myslite ze sa nieco deje a mam ist k doktorke?Bojim sa aby sa nieco nahodou nestalo.Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, nemusí sa diať vôbec nič. Ak sa nejedná o evidentné krvácanie, či špinenie, nemusíte sa obávať. Odsledujte si to. Samozrejme platí, že pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.