• Krv v tehotenstve

    , Autor: Blazena

    Dobrý večer pán doktor chcela by som sa opýtať ráno som sa zobudila šla som na wc a keď som sa utrela bola tam krv som v 8 týždni tehotenstva hneď som šla k lekarke pani lekárka mi urobila vyšetrenie povedala že bábätko je v poriadku ale stále mám cely deň spinenie hnedý výtok pani lekárka mi predpísala lieky ale moja dr pracuje až utorok chcem sa opýtať z čoho mohlo prísť k krvácaniu a či sa mám bat keď lekárka povedala že bábätku nič neni zdravé je ale slabý plod mám a dala mi lieky mám sa bat o bábätko myslite ?

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa je najčastejšie spôsobené tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Ak boli všetky vyšetrenia v poriadku, nemusíte sa obávať. Predpokladám, že Vám bol predpísaný Ascorutin a Duphaston. Pokračujte v odporúčanej liečbe, odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.