• cvičenie Aniball

    , Autor: Lenocenocka

    Dobrý deň,
    som 35+5 a od ukončeného 36. týždňa by som rada začala cvičiť s Aniballom.
    Krčok mám polotuhý, hrdlo skrátené na 1cm a som otvorená na prst v celej šírke.
    Chcela by som sa informovať, či je teda vhodné s mojim nálezom s Aniballom cvičiť, alebo už radšej nie.
    Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, môžete začať cvičiť od ukončeného 36. týždňa tehotenstva, od 36+1 už budete v 37. týždni tehotenstva.