• Petting v tehotenstve

    , Autor: Adickamakovicka

    Dobry den,chcela by som sa opytat,moze petting akokolvek uskodit v tehotenstve?pri 1.tehotenstve sme s manzelom mali sex v 20.tt a zacala som krvacat,zistili mi placentu previu,o ktorej sa nevedeli.takze v druhom nechceme nic podcenit.samotny orgazmus nemoze babatku ublizit? Zatial som len v 1.tromestri.resp.comu by sme sa mali vyhnut.
    Dakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Za normálnych okolností pohlavný styk tehotenstvu ani orgazmus nevadí, ani nemá vplyv na plod. Samozrejme, vcestná placenta môže spôsobiť krvácanie, či špinenie po pohlavnom styku.