• Atb

    , Autor: Mima1991

    Dobry den. Uzivala som ATB doxyhexal do 5tt. Ked som zistila ze som tehotna tak som ho vysadila- a to presne pred 4 dnami. Kedze doxyhexal moze sposobit potrat, chcem sa spytat, ci toto riziko plati len pocas jeho uzivania alebo moze nastat aj teraz po jeho vysadeni tym ze este pocas uzivania poskodi plod ktory sa dalej nevie spravne vyvijat a teda sa potrati neskor? Pytam sa preto lebo sice som stale tehotna ale mam nizke hodnoty hcg a neviem ci to mohli zapricinit ATB.Dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň, Doxyhexal môže mať vplyv na zuby, kosti a pečeň plodu. Dynamiku HCG treba odsledovať, nemusí sa jednať o 5. týždeň tehotenstva, ale o včasné tehotenstvo. Je vhodné to potvrdiť USG vyšetrením. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.