• Menštruačné bolesti

    , Autor: Tarkaaaa

    Dobrý deň , som 24t2d a mám menštruačné bolesti aj bolesti krizov, nie sú silné ale mám ich a ani magnézium veľmi nepomáha . V pondelok som bola na pohotovosti a vyzeralo všetko ok aj na ozvy som bola a všetko vporiadku.a dneska zase tie bolesti. Scoho môžu byť tieto bolesti ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, maternica môže byť dráždivejšia vplyvom viacerých okolností. Ak bolesti budú pretrvávať, navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť. Je možné, že bude potrebná hospitalizácia, nasadenie progesterónového bloku a infúznej magnéziovej liečby. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.