• NT hodnota

    , Autor: Mama13

    Dobrý deň.Mám 36 rokov a treti krat tehotna.Bola som na prvotrimestrove vysetrenie.Som 12+2 tt crl 5,83 a NT 2,5 mm.Z coho som psychicky zle na tom.Prosim vas je to zla hodnota?lekar sa netvaril dobre.Dakujem

    Dobrý deň, ohľadne výsledkov vyšetrenia je vhodné aj nutné konzultovať vyšetrujúceho lekára. Stresovať, ani znervózňovať sa nemusíte. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.