• Otázka anibal

    , Autor: Rebeka92

    Dobrý deň. Mala by som otázku ohľadom cvičenia s anibalom, som v 40 týždni a pri cvičení sa mi trocha natrhla hradza. Pri sprchovaní a močení ma to trocha štípe. Môžem napriek tomu s anibalom ďalej cvičiť alebo mám prestať?
    Ďakujem za odpoveď. :)

    Dobrý deň, takto bez videnia poranenia sa vám neviem bližšie vyjadriť. Je otázne, či sa jedná o poranenie hrádze alebo steny pošvy, či pyskov. Je vhodnejšie prestať s cvičením aspoň do doby, kým Vás neuvidí lekár, ktorý objektívne zhodnotí možnosť ďalšieho cvičenia s Aniballom. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.