• Antibiotika Cyprofloxacin v 35 tt

    , Autor: Krpi

    Dobrý deň, som v 35tt a mam silný zápal ucha. Nakoľko mi ATB zinat nezabrali dnes mi preoidali ATB cypro..
    Je možné ich užívať v tomto štádiu tehotenstva? Neuškodia dieťatku?
    Ďakujem

    Dobrý deň, Ciprofloxacin sa nemá užívať počas tehotenstva, pokiaľ to nie je nevyhnutné. Vzhľadom na okolnosti je možné užívať tieto antibiotiká. Na dieťa by to mohlo mať vplyv počas kojenia.