• Kvapky do nosa

    , Autor: hirjakova-monika

    Dobrý deň,som v 15 tyzdni tehotenstva,mávam v noci strašne zapchaty nos.mozem používať nasivin 0.025%.v pribalovom letáku je uvádzané že sa treba poradiť ale aj že v tehotenstve sa nesmie prekročiť doporučené dávkovanie.morske vody ani fyziologické roztoky mi nepomáhajú.dakujem

    Dobrý deň, Nasivin pôsobí lokálne, pri dodržaní odporúčanej dávky to vplyv na plod nemá.