• Silné pohyby bábätka

    , Autor: Ivetka 1

    Dobrý deň,
    Chcem sa informovať, som v 30tt a posledné tri dni cítim časté a silné pohyby bábätka, také prevalovanie, kopanie, a v hornej časti brucha tesne pod prsiami mám citlivú pokožku na dotyk aj také akoby pálenie. Znamená to nejaký problém , ktorý súvisí s tými pohybmi? Keď bábätko takto kope je v ohrození?

    Ďakujem

    Dobrý deň, sú dni, kedy je plod aktívnejší, ale aj dni, kedy sú pohyby plodu menej cititeľé. Záleží aj od Vašej pohybovej aktivity, množstva prijatej potravy a tekutín, ... Nemusí to automaticky znamenať patológiu. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.