• Zhorsene krvne testy

    , Autor: Marry23

    Dobrý deň,

    Chcela by som sa opýtať na vysledky mojich krvnych testov - moj gynekolog aj vseobecna lekarka maju dovolenku a v nemocnici, kde som bola par dni hospitalizovana kvoli tazkostiam so zavratmi, ma o nich nikto neinformoval, precitala som si ich len v prepustacej sprave. Konkretne ma zaujima hodnota ALT 1.6, ci sa jedna o kritickú hodnotu alebo je to v tehotenstve bezne (som v 4.mesiaci). Dalej je tam uvedena hranicna glykemia, mierna anemia a zbnizena urea. Krv mi ale nebrali nalacno, ale poobede v den hospitalizacie.

    Ďakujem.

    Dobrý deň, pečeňový enzým máte zvýšený, referenčné hodnoty sú vrámci každého laboratória trošku iné, ale horná hranica je 0.6 ukat/l. Keďže ale nepoznám žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, iba na základe tejto hodnoty sa neviem bližšie vyjadriť.