• Necitim pohyby

    , Autor: Lucka123456

    Dobrý den chcela by som sa opitat som v 25 tt a ešte necitim pohyby miminka placentu mam v predu na minulej poradni bolo vsetko v poriadku dalsiu mam o dve tt mam počkat alebo navštivit pohotovost ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, predpokladám, že ste prvorodička, pohyby plodu ešte cítiť nemusíte, respektíve nemusíte ani vedieť, že cítite pohyby plodu, môže to byť žblnkanie v podbrušku. Ak je placenta na prednej stene, môže to do istej miery ovplyvňovať pociťovanie pohybov plodu. Nemusíte sa obávať. Ak bolo všetko v poriadku, nemusíte navštíviť pohotovosť. Odsledujte si to, pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.