• Mmt

    , Autor: Niki280293

    Dobry den . Posledna ms bola 19.5 mavam nepravidelny cyklus takze neviem kedy presne mohla byt ovulacia ale cca je 32 dnovi. Robila som si 25.6 digitalny test clear blue ktory ukazal + 1-2 . Vraj tento test ukazuje tyzdne.od ovulacie takze to by znamenalo ze teraz mozem byt 3 az 4 max 5tt?? ... bola som u dr na usg nejasny nalez nevieme nacom sme. Dalsia kontrola 8.7
    Hcg z krvi 626 vraj je to velmi nizka hodnota. Krv mi brali 29.6.
    V ten isty den ako ako som bola na vysetrenie mi zacali vecer bolesti ako na ms a spinenie. Dnes je to uz 4 den a stale spinim aleno slabsie krvacam je to take na striedacku inak sa citim fajn.
    Chcem sa opytat ci je vysoka pravdepodovnost na mimomaternicove t. a ci mam cakat na dalsiu kontrolu alebo mam ist radsej sa dat skontrolovat na pohotovost? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak ťažkosti pretrvávajú, je vhodné zopakovať vyšetrenie na beta-HCG pre zistenie dynamiky beta-HCG. Rovnako tak treba skontrolovať USG, či nie je prítomná voľná tekutina v brušnej dutine. Mimomaternicové tehotenstvo sa vylúčiť tiež nedá. Takto sa Vám ale neviem bližšie vyjadriť. Odsledujte si to, pri pretrvávaní ťažkostí navštívte obvodného gynekológa skôr.