• ine

    , Autor: 10iva

    Dobry den , trapi ma velmi jedna vec, mmt som v 32 tt tehotenstva, avsak na zaciatku tehotenstva mi býyvala neskutocná zima tak som sa sa dost prehrievala vankusom na ohrev (nohy aj na bruchu som to mavala) dokopy mozno aj 1hod. skoro denne, je mozne ze som tym na zaciatku tehu ublizila babatku?

    Dobrý deň, nemyslím si, že ste nejako ohrozili tehotenstvo, navyše, ak sú všetky vysetrenia v poriadku, nie je dôvod na obavy.