• Ph v pošve

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň,
    som v 17tt+5. Pred tehotenstvom som mala časté zápaly v pošve. Čo by ste mi odporučili na udržanie zdravého ph v pošve?Niečo čo by som mohla v tehotenstve ako prevenciu. Ďakujem

    Dobrý deň, ak nemáte žiadne ťažkosti, nemusíte užívať žiadne prípravky. Keď tak môžete užívať vaginálne probiotiká, občas si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom.