• Cisársky rez

    , Autor: Nany1311

    Pán doktor chcem sa spýtať ako ste písal že 3 mesiace od pôrodu cisárskym rezom je tehotenstvo veľmi rizikové , ako sa postupuje v tejto situácii ? Musí ísť žena na interrupciu ? Ďakujem

    Dobrý deň, záleží od nálezu, vyhojenia, hrúbky jazvy a okolností. Je to jedna z možností. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.