Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,482 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Dobry den p.dokror

  , Autor: Ivanuska27

  Chcem sa opytat zacal ma boliet zub ktory sa ma vytrhnut a neviem ci mozem trhat a mat injekciu ....som v 12.tt.
  Trpiet sa to neda.......je to bolest poriadna
  Dakujem pekne

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, čo sa týka nutnosti a rozsahu výkonu, k tomu sa musí vyjadriť stomatológ. Čo sa týka lokálnej anestézie, v nevyhnutných prípadoch môže byť podaná, vplyv na zárodok to mať nebude. Ak je zákrok nevyhnutný a existuje reálne riziko infekcie, zákrok sa bude musieť realizovať.

Podobné otázky

 • Dobry den p.dokror

  , Autor: Ivanuska27

  Chcem sa opytat vcera a dnes mam trocha krvi na nohavickach.uzivam čipky lebo mam nejaky bakteriu a utrogestan este.Moze ta krv byt z tych čipiek ...mam strach.pred tyzdnom sok.bola u gyn.a vsetko bolo v poriadku dietatko sa vyvijalo.
  Dakujem pekne

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, keďže nepoznám všetky okolnosti, ako aj informácie, je veľmi tažké sa objektívne vyjadriť. Ak ste v nízkom týždni tehotenstva, do 16. týždňa tehotenstva je špinenie spôsobené tvorbou cievnych prepojení medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Odsledujte si to. Ak bolo na vyšetreniach všetko v poriadku, nemusíte sa obávať. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.