• Žilky

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň prosím vás môžu byť žily na prsiach viditeľné aj keď je pred menštruáciou ?
    Alebo je to nejaký príznak tehotenstva?

    Dobrý deň, v období pred menštruáciou dochádza k naliatiu prsníkov, k ich miernemu zväčšeniu, čo je spôsobené aj lepším prekrvením. Nemusí sa jednať o tehotenstvo. Odsledujte si to, pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test.