• Bolesti v panve

    , Autor: Annu

    Dobry den.
    U mojej gynekologicky som mala vaginalny nalez v 28tt+4 : skrateny krckok skrateny na 2cm,polotuhy, vonkajsia branka na spic prsta,distendovany dolny segment.
    Co sa tyka usg hodnoty su: PPH, post II, akcia+, pohyby+, euhydramion, placenta bez zn. Odlucovania,cervikometria 37mm, bez funnelingu.

    Moja otazka sa tyka toho, ze mam velke bolesti v spodnej casti v okoli panvy, pri posve, citim velky tlak a to najma pri chodzi, otacani pocas spanku, pri zdvihnuti nohy. Je to v poriadku? Co to moze prosim Vas sposobovat?

    Dakujem

    Dobrý deň, podľa Vami uvedených hodnôt je všetko v poriadku. Maternica sa každým dňom zväčšuje, čo môžete pociťovať ako pobolievanie v podbrušku. Ak však máte silné bolesti v lonovej spone, môže sa jednať o symfyzeolýzu.