• Problem s vlozenim vaginalnych tabliet

    , Autor: Sisi2212

    Dobry den pan doktor, zacinam dnes 32.tyzden tehotenstva, lekar mi dal vaginalne tablety fluomizin, nakolko som po palpacnom vysetreni bola trosku podrazdena na krcku, ze preventívne, aby nevznikol nejaky zapal. Tablety su ale uplne suche a vacsie a jeden den sa mi podarilo ju vlozit, ale druhy vobec, vyslovene som nemohla vsunut, nakoniec som sa na to vykaslala, asi aj kvôli suchosti, ale napadlo ma, nemohol mat maly aj tak nizko hlavicku? Nemohla som mu nieco urobit tym, ze som sa tabletu snazila par krat nasilu vlozit do posvy? Dakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, vkladaním tabliet ste určite plodu neublížili. Niekedy si skúste vchod do pošvy navlhčiť a tak skúste vložiť tabletku.