• Biometria v 30.tyzdni

    , Autor: Sisi2212

    Dobry den, pan doktor bola som na poradni v 29+5, hlavicka na biometrii vysla 30+5 a nožička 28+3, je to v poriadku? Trosku ma to znervoznilo, doteraz bolo všetko ok, ani doktor mi na to nic nehovoril, ale pytam sa aj vas na názor, ďakujem

    Dobrý deň, na základe iba týchto dvoch hodnôt sa nedá objektívne vyjadriť. Ak bol komplexný výsledok v poriadku a lekár Vám nič nepovedal, nemusíte sa obávať. Ak ste 29+5, hlavička vychádza o týždeň väčšia a stehenná kosť o 9 dní menšia. Samotné hodnoty však ešte nič neznamenajú.