Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
15,685 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
  • 37tt príliš silne pohyby

    , Autor: Sona24

    Dobrý den, chcem sa opytat termin porodu mam 12.11.2019 alebo 20.11.2019 jeden lekar tvrdi tak druhy onak.Cize som 37+1 alebo 38+1 chcem sa spýtať mam pocit,ze dietatko je velmi aktivne aj dnes ma zobudilo o pol 3 na silne kopance ako keby sa vrtí.So spánkom mam problém uz od zaciatku tehotnosti.Dietatko sa mi vie navalit na jednu stranu brucha a spravi si tzv.hrb ako keby telíčko si prevaluje dost silno citim pohyby az ma to znepokojuje ci je to v poriadku ked sa na to zobudim.Dva dni citim bolesti v oblasti krizov a ako keby menštruacne.Dr konštatoval,ze su to poslickovia.Len ma taka panika chytila ohľadom toho prevalovania babatka ci je to v poriadku.Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

    Dobrý deň, niektoré plody sú v maternici aktívnejšie. Ak je na vyšetreniach všetko v poriadku, nemusíte sa obávať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.