• Kvapky Lásky

    , Autor: Kika_d2

    Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať na tému, o ktorej som čítala a počula už rôzne variácie, preto som sa rozhodla spýtať Vás ako odborníka. Obsahujú tzv. kvapky lásky spermie? Teda pri prerušovanom styku, teda kebyže pred koncom nasadí muž kondóm, môže dôjsť k oplodneniu?

    Dobrý deň, áno, prostatický sekrét známy laickej verejnosti pod názvom "kvapky lásky" obsahuje spermie. Prerušovaný pohlavný styk nie je antikoncepciou. Presne tak ako píšete, ak je pohlavný styk nechránený a chránený je iba počas ejakulácie, môže aj tak dôjsť k oplodneniu a k otehotneniu.