• Kvapka lasky

    , Autor: Petra1234

    Dobrý deň pán doktor, chcem sa opýtať možno hlúpu otázku ale strašne sa tým trápim a potrebujem pomoc. Mala som plodne dni a s priateľom sme spolu nemali pohlavný styk ale išiel do mna prstami. Na druhý deň mi povedal, že mal na prstoch kvapku lasky ale že sa v ten večer neurobil ani nič, len proste mal tie kvapky lasky na prstoch a nie je si istý, či ich dostal do mna alebo nie, po 12 hodinách som si dala tabletku PO. Prosím vás dá sa aj takto otehotnieť alebo aká je pravdepodobnosť? Ďakujem

    Dobrý deň, je pravda, že prostatický sekrét môže obsahovať spermie, ale uvedeným spôsobom, ak ste navyše užili emergentnú antikoncepčnú tabletku, je tehotenstvo veľmi málo pravdepodobné. Do budúcna odporúčam nejakú formu antikoncepcie.