• Farbenie

    , Autor: michaela-11

    Vysetrena som bola v pondelok ale mám aj také tlaky v podbrušku a tvrdne mi podbrusko. Myslíte že mi začína pôrod?

    Dobrý deň, áno, môže sa jednať o sprievodné javy začínajúceho sa pôrodu. Pri pravidelných bolestiach á 5 - 7 min., odtoku plodovej vody, krvácaní alebo zmene zdravotného stavu navštívte tehotenskú pohotovosť.