• listeria

    , Autor: cherry1981

    Prosim Vas som v 25tt a trpim strasnymi zapchami. Dost sa vyhybam zelenine koly listerii. Ale uz mi chyba taky salat hlabkovy, spenat atd.... Ked si ten salat riadne umyjem a este vymocim par minut v octe a sode bikarbone mozem ho jest? Ci aj tak ma v sebe listeriu a je lepsie ho vobec nekonzumovat

    Dobrý deň, ak nekupujete potraviny z pofidérneho zdroja, nemusíte sa obávať a kľudne konzumujte viac ovocia aj zeleniny, vyváženú stravu bohatú na vlákninu.