• Lonova kosť spredu

    , Autor: lucka-152

    Dobrý den,
    Som v prebiehajúcom 32tt a už asi týždeň má celkom silno bolí lonova kosť spredu. Najmä keď ležím a chcem sa otočiť z boku na bok. Je to normálne, prosím?

    Ďakujem.

    Dobrý deň, mierne občasné pobolievanie podbruška ako aj lonovej kosti je v pokročilom štádiu tehotenstva pomerne bežné. Avšak pri intenzívnych bolestiach pri chôdzi alebo pri pohybe sa môže jednať o symfyzeolýzu. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vás pri vyjadrení podozrenia odošle na ortopédiu.