• Poradit

    , Autor: soledat

    Chcem sa opýtať ak som 7.8 bola na vyšetrením sono Tehotenstvo CRL bolo namerané 3.30 cm 10/3 t / d Z: Grave Hebdo 10, Intact znamená to zo k oplodnením došlo pred 73 DNAMI? A ak mam nepravidelný cyklus od 27- 35dni.Posledna menštruácia bola 30.5.A termin pôrodu podľa tohto vyšetrenía vyšiel 2.3.2019.Mozte mi poradiť kedy mohlo prísť k oplodneníu?

    Dobrý deň, áno, týžden tehotenstva 10+3 značí, ze tehotenstvo trvá 73 dní. Dôležité je, kedy máte ovuláciu. Spermia vydrží až 72 hodín, takže k pohlavnému styku mohlo dôjsť aj 3 dni pred oplodnením.