• Pichanie v brušku pri chôdzi

    , Autor: lenip

    Dobrý deň,
    dnes som presne 17 tt +0 d, už pár dní ma pri chôdzi pichá/bodá na pravej strane bruška, postupne je to dosť silná bolesť. Keď spomalím do vychádzkovej chôdze prejde to, tiež ma to prejde aj keď len kludne stojím alebo si sadnem, lahnem. Nie je to však vždy pri každej chôdzi, ale opakuje sa to každý deň. Poradňu u Dr. mám koncom budúceho týždňa, neviem, či stačí až keď mu to poviem vtedy, alebo radšej k nemu zájsť, čo najskôr. Som z toho dosť vystrašená. Neviete, čo to môže byť, neohrozí to bábätko? Ďakujem moc za Váš názor.

    Dobrý deň, každým dňom sa maternica zväčšuje a vy to môžete vnímať ako pobolievanie až občasné pichanie v podbrušku. Ak máte však pochybnosti, navštívte obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia a USG stanoví ďalší postup, eventuálne nasadí liečbu.