• krik v tehotenstve

    , Autor: katica

    Dobrý den,dočítala som sa,že hluk v tehotenstve može škodiť dieťaťu ,len neviem presne o aký hluk sa jedná.Som v 22 týždni tehotenstva,a doma mám už 2 a pol ročné dieťa,ktoré ma momentálne obdobie zdorovitosti,kriku a hnevu.Aj ked ja sa snažím nekričať,detskému kriku sa nevyhnem.Može aj takáto forma hluku škodiť babetku v brušku?Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    pokiaľ sa nebudete príliš rozčulovať , druhé dieťa a jeho prejavy určite nebudú plodu vadiť
    s pozdravom