• sekcia

    , Autor: chelamma

    Dobrý deň. Momentálne som v 23 tt, prvé dieťa som rodila akútnou sekciou kvôli nepostupujúcemu pôrodu. Počas sekcie som dostala dve kvrné transfúzie a taktiež plazmu. Podľa doktora som mala veľmi veľké vzrasty na maternici, ak som mu dobre rozumela :-) Keď som sa pýtala ošetrujúceho lekára, aký pôrod môžem očakávať nikdy mi neodpovedal. Aký je predpoklad na sekciu a vaginálny pôrod? ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, rozhodnutie závisí na aktuálnej hmotnosti plodu, gestačnom veku plodu, UZV hräbke jazvy v čase pôrodu, vaginálnom náleze a časovom odstupe od prvej sekcie.Rozhodne o tom vedúci pracoviska n, na ktorom budete rodiť, prípadne službukonajúci lekár , ak bys te prišla len do služby
    Váš lekár vám naozaj objektívne na túto otázku ani odpovedať nemôže, on o tom totiž ani nerozhoduje
    s pozdravom