• Otehotnenie a ATB Dalacin

    , Autor: alenaas

    Dobry den,
    prosim Vas o odpoved – snazime sa s manzelom o dieta a dnes mu vytrhli zub s tym, ze mal pod nim silny zapal, dostal ATB Dalacin C300 mg. Dnes ich zacal uzivat, prave mam plodne dni, mozeme prosim pokracovat v snazeni o dietatko? Nemozu ATB poskodit manzelove spermie, resp. ak by doslo k oplodneniu, nemoze byt ohrozeny, alebo nejako poskodeny plod? Dakujem velmi pekne za Vas cas a odpoved.

    Dobrý deň,
    spermie sa tvoria dávno pred tým , než váš manžel začal braťž ATB, o toot sa báť nemusíte, skôr je otázne , či sa manželovi bude chciež ak ho bolí zub
    s pozdravom