• Dvihanie tazkych predmetov

    Dobry den, som v 17tt+ a minuly tyzden som asi 4x nadvihla tazky kufor pri prenose cez schody. Chvilu na to ma bolelo brusko, pricom bolest/ taky divny pocit v bruchu som mala par minut. Kedze som este nezacala citit pohyby a ani nebadam ziaden pohyb na povrchu bruska, zacinam sa spatne vracat k tomu ako som zdvihala ten kufor a stresovat, ci som nemohla uskodit babatku. Co si myslite? A preco vlastne tehotne nemozu zdvihat tazke predmety? Poradnu mam po 5tyzdnoch na buduci tyzden. Dakujem za odpovede.

    Dobrý deň,
    ak máte akékoľvek pochybnosti a nejasnosti vždy prosím vás navštívte lekára i skôr, mimo poradne.
    ťažké predmetz prsím nedvíhajte, vzhľadom na placentu, plod.vod
    u, zvýšený intrauterinný tlak a podobne.
    s pozdravom