• Pravdepodobnosť otehotnenia

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aká je pravdepodobnosť otehotnenia, keď som mala chránený pohlavný styk (použili sme kondom), no asi po 20 minút do mňa zase párkrát vnikol - už bez kondomu (myslím, že sa to nedá nazvať ani sexom, pretože vnikol do mňa asi 4-6 krát). Avšak, po prvom sexe sa nešiel vymočiť. Pohlavný styk som mala 29.6., najbližšiu menštruáciu očakávam 8.7., takže plodné dni mi mali končiť cca 27.6.... Preto sa chcem opýtať, či je veľká pravdepodobnosť otehotnenia zo zvyškov spermií v tomto prípade. Pre istotu som zobrala po 24 hodinách tabletku Escapelle. Ďakujem

    Použití escapelle sa samozrejme riziko otehotnenia znížilo
    s odstupom času si určite urobte teh.test
    s pozdravom