• bolesti v podbrušku a vaječníkoch

    , Autor: polariso

    Dobrý deň, som na konci siedmeho týždňa tehotenstva. Od nedele ma začalo pobolievať v podbrušku a občas na vaječníkoch. Nie naraz ale strieda sa to. Nie je to to nejaká silná bolesť, len ma to vždy zaskočí, že sa niečo deje. Myslíte, že je to tým že sa zväčšuje maternica. Treba ísť k lekárovi, ale si to nevšímať pokiaľ nekrvácam???

    Dobrý deň,
    pokiaľ vás tento stav nejak zvlášť neobťažuje a nekrvácate a nemáte iné ťažkosti, nie je dôvod sa znepokojovať.V opačnom prípade navštívte lekára, prípadne to spomeňte pri najbližšej prehliadke.
    S pozdravom