• vychádzky

    , Autor: hirjakova-monika

    Dobrý deň,som v 14tt od začiatku marca som na PN,na papieri mám diagnózu O 20.1.Mala by som dve otázky,je táto diagnóza špecifikovaná ako rizikové tehotenstvo?Môže mi gynekologička s touto diagnózou povoliť vychádzky?Od začiatku PN som stále doma,už mi s toho šibe,na jednej strane sa snažím veľa oddychovať šetriť sa,ale na druhej strane by som potrebovala aspoň prechádzku,myslíte že by to bolo možné?Ďakujem

    Dobrý deň,
    myslim že diagnóza sa týka krvácania o včasnom tehotenstve.Doporučovala by som vám prekonzultovať svoj stav s vašou pani doktorkou, presne vie o čo sa vo vašom konrétnom prípade jedná a taktiež môže zhodnotiť do akej miery je nutná PN a tiež vychádzky.
    S pozdravom