• stahovanie brucha

    , Autor: bamboocha200

    Dobry den som v 11 tt a uz od toho 9 tt mi stahuje brucho, ale vo vrchnej casti brucha tak najviac pod prsiami az po pupok. chcem sa opytat, ze ci je to normalne.Na ultrazvuku som bola a ze je vsetko v poriadku aj doktor povedal. Lenze stale ked stojim mi to zacne robit ze dlho potom ani stat neviem, ale ked si sadnem a lahnem je to vporiadku tvrde ho nemam len stahuje mi. Dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň prajem,
    v 11 týždni je gravidita ešte pomerne malé a sťahovanie bruška pod prsiami nemusí s graviditou nijak súvisieť pretože maternica je veľkosťou len pár centimetrov nad symfýzou. Ak však ťažkosti pretrvávajú zakúpte si v lekárni magnézium 500 mg - užívajte 2x denne.