• Možem sa kúpať na kúpalisku 31 tt ??

    , Autor: zuzulien

    Môžem sa kúpať na kúpalisku ?

    Dobrý deň, zaujíma ma, som 31 tt, budem mať štvrte dieťa. Po poslednej poradni lekar konštatoval- krčok na 2,5 cm, otvorena na špic prsta.....( nijako sa k nalezu nevyjadroval, a mna by zaujimalo či je to u 4 rodičky normalny nalez, či by som mala dodržovať nejaky kludovy režim, alebo je to u 4 rodičky normálny nález. A ešte ma zaujima či sa môžem ísť kúať na kúpalisko, alebo pre one otvorenie na špic prsta, sa kúpanie na verejných kúpaliskách neodporúča..
    ďakujem za odpved

    Dobrý deň,
    v tehotenstve sa zväčša neodporučuje navštevovať kúpaliská kvôli vzniku prípadnej infekcie bez ohľadu na vaginálny nález. Ten je absolútne v poriadku.