• guajakuran

    , Autor: zuziku

    Dobry den,chcem sa spytat, ci sa v tehotenstve - 27.tt moze uzivat guajakuran - 1 - 2 tabl. za den.
    Odporucil mi ho jeden genetik v zeleznicnej nemocnici na stahy maternice a krce v podbrusku a krizoch( vravel dokonca, ze si mozem dat 3 za den). Moj gynekolog vravel, ze sa to moze, ale na letaku je napisane ze nie. Okrem toho beriem magne B6 -3x. Ten guajakuran mi pomaha, ked si ho nedam, je to horsie...Len sa bojim, ci to neuskodi babetku.
    Dakujem vam velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    guajacuran môžete užívať, napriek tomu, že sa v letáku píše, opak. Takmer všetky lieky v tehotenstve sú kontraindikované pretože neexistuje dostatok klinických skúšok na tehotných. Bábätku to neublíži.