• vaznost nalezu

    , Autor: zuziku

    Dobry den,chcem vas poprosit o nazor na moj nalez.
    Som v 20.tt a mam silnu mykozu,pobolieva ma obcas aj v podbrusku. Bola som u dr, ktora mi nariadila prisny kludovy rezim a do spravy napisala takyto nalez:
    portio periorific.minim.lezia, kontr.ruzovy fluor, krcok skrateny na 2cm, branka na spic prsta, posvove klenby vplne, krcok celkovo dlhy 30.6mm v celom rozsahu uzavrety. Chcem sa spytat, ci je to moc zle a ci si myslite,ze budem musiet lezat az do konca - alebo ked sa zbavim tej mykozy a preliecim to, tak to bude lepsie a ja budem moct aspon trosku chodit..??? Este som zabudla napisat, ze uz dve deti mam a po nich som mala neskory potrat, kde mi krcok museli otvarat.

    Este mam jednu otazku - uzivam Guajakuran - 3x1 - nemoze to plodu ublizit?

    Dakujem vam velmi pekne za nazory - velmi mi nimi pomahate...

    Dobrý deň,
    krčok je mierne skrátený ale nejde o nič dramatické, aj vzhľadom na to, že ste už dvakrát rodili. Odporúčam teraz kľudový režim, dôkladné preliečenie mykózy, užívajte Magnézium 3xdenne. Následne po týždni až desiatich dňoch kontrola vaginálneho nálezu a ďalší postup podľa nálezu.