• sedenie po serklazi

    , Autor: zuziku

    Dobry den,
    chcela by som sa spytat, ako dlho mozem sediet, ked som zasita - dr povedal, ze stat mozem max. 10 min. a mozem ist obcas na 15-20min prechadzku, len na sedenie som sa zabudla spytat,ci aj to je obmedzene.
    Kontrolnu cervikometriu som mala od 23 - 32mm - ze z roznych uhlov a vaginalne je to zavrete, krcok 2cm. A este jedna otazka - beriem magne B6 - 3x , mozem si k tomu davat aj vitaminy femibion - ked aj tam je nejake B6?Aby som to nepredavkovala - alebo existuju nejake tabletky, kde je ciste magnezium?
    Dakujem vam.

    Dobrý deň,
    sedieť môžete aj pár hodín denne ale na mäkkom, a ideálne nohy troška vyvýšené - taký polosed-poloľah. Nemusíte kombinovať Femibion a magne B - užívajte len jedno z toho a samozrejme existujú aj tabletky, ktoré obsahujú len čisté magnézium.