• vysetrenie

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, chcem sa spytat, ci sa mi zhorsil nalez z vysetrenia na poslednej poradni som bola v 31tt otvorena tesne na prst, krcek takmer spotrebovany a dnes som 33 tt a dr. povedal, ze som otvorena na 2 cm a krcek takmer spotrebovany. som prvorodicka.

    Dobrý deň,
    tesne prst a 2 cm nie je veľký rozdiel, každopádne pre daný týždeň ide o pokročilý nález a je na zvážení hospitalizácia, každopádne je nutný kľudový režim.