• teplomer

    , Autor: sandraaaaa

    dobrý deň, som v 12tt a asi pred mesiacom mi spadol na zem teplomer, nerozbil sa ale ortuť sa narušila a v nutri teplomera sa oddelila. Snažila som sa ju spojiť klepanim na teplomerale nešlo to. Tak som teplomer dala na poličku do kuchyne a tam bol až do teraz. Chcem sa opýtať že ked bola v nutri narušena ortuť a ja som s ním klepala a bol tak dlho v izbe či to môže ohroziť plod.či sa nemohlo niečo vypariť. Napadlo ma to až dnes tak som ho vyhodila. Nevitieklo z neho nič. Dakujem.

    Dobrý deň,
    kedže sa nenarušil obal teplomera nemusíte sa obávať vyparovania ani sa obávať o svoje fyzické alebo psychické zdravie ani o plod.