• Nechcem byť tehotná

    , Autor: kralicka

    Dobrý deň,
    dva dni po skončení menštruácie som mala s partnerom chránený pohlavný styk večer a následne aj ráno. Ráno sme však zo začiatku nepoužili ochranu, až po pár minútach. Je napriek tomu možné, že by som bola tehotná ?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    tehotenstvo je vždy možné pri nechránenom pohlavnom styku - v tomto prípade je to však málo pravdepodobné.