• tvrde podbrusko

    , Autor: odbornik6

    pani doktorka, vcera ste mi odpovedali na moju otazku ohladom tvrdeho podbruska. nevyjadrila som sa jasne, to podbrusko netvrdne, ono je stale uz tyzden permanentne take tvrdsie. nevravim, ze je ako kamen, ale je tvrdsie ako bolo doteraz. skusim tie megneziove tabletky :) snad to nie je nic vazne

    Dorbý deň,
    zvýšený tonus maternice je vhodný na magnéziovú liečbu, držím palce. V prípade ťažkostí sa ozvite.