• USG

    , Autor: sandraaaaa

    Dobrý deň, som objednaná presne na ukončený 13tt na prvotrimestrový skríning a chcem sa opýtať že ked mi budu ultrazvuk robiť tam či mi nemusí robiť gynekologička v 11tt kedy mi chce urobiť na poradni meranie. Už mám za sebou vela ultrazvukov počas tehu (7) , tak by som nechcela zbytočne. Neviem či stačí plod odmerať presne v tom 13tt. Posledný USG som mala v 8tt a bolo všetko ok. Velmi pekne DAKUJEM.

    Dobrý deň,
    nemusíte sa báť, kľudne absolvujte ultrazvukové vyšetrenia podľa odporučenia lekárky.