• začinajúce pálenie

    , Autor: robinson82

    Dobrý deň, v pondelok som dobrala poslednú šiestu bombuľku Macmiroru. Brala som ich lebo mi zistili z vyteru stredné masívne enterococus faecalis. Teraz som v 18 tt. Už dva dni pociťujem na vchode do posvy slabé pálenie. Som z toho velmi nervózna lebo su sviatky a nedostanem sa ku svojmu gynekologovi. Neviem, či by som nemala ísť do nemocnice na pohotovosť. Veľmi sa bojím. Este nikdy ma tam nepalilo. Prosim poraďte mi čo mám robiť. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    z voľnopredajných liekov skúste Lactofeel, prípadne Floragyn. Ide o narušenie mikrobiálnej flóry, nerobte si starosti je to bežné. Po správnej liečbe to prejde, bez akýchkoľvek následkov pre plod.