• Pichanie v bokoch ako pri behu

    , Autor: ninad

    Dobry vecer, rada by som sa spýtala nasledovné: som v 24tt, vsetko je v poriadku, dobre sa citim, brucho mi netvrdne, babatko sa pravidelne hybe. Jedina vec, na ktoru som upozornovana je nizko polozena placenta, na hranici branky.
    Posledne dva dni vsak mavam take bolesti po stranach brucha a podbruska, je to ako ked vas picha pri behu. Takisto ma picha pod lavym rebrom, akoby som to mala strpnute. Mam s tym bezat lekarovi alebo je to bezne?

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne sú to pocity, ktoré súvisia s rastom maternice, ak by pretrvávali alebo sa stupňovali navštívte lekára. Doprajte si viac kľudu, oddychujte. Na druhej strane je možné, že dané pocity súvisa s črevnou peristaltiku, teda aj som stravou, ktorú jete.